Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Jesteśmy profesjonalnym serwisem kawowym świadczącym usługi w zakresie naprawy ekspresów do domu, biura i gastronomii. Specjalizujemy się w serwisie większości marek takich jak:

Serwis ekspresy Jura Serwis ekspresy Bosh Serwis ekspresy Siemens Serwis ekspresy Saeco Serwis ekspresy Krups Serwis ekspresy DeLonghi Serwis ekspresy Melitta Serwis ekspresy Philips Serwis ekspresy Nivona Serwis ekspresy Gaggia

Ekspresy naprawiamy na miejscu w naszym punkcie. Nasi specjaliści udzielają sprawnej i fachowej diagnozy ekspresu. Czas ekspertyzy wynosi do pięciu dni roboczych, nasi technicy skontaktują się z Państwem z informacją o usterce z jakiego powodu do niej doszło co było problemem jaki będzie koszt robocizny ewentualnie części potrzebnych do wykonania napraw. Państwo podejmiecie decyzję czy uruchomić maszynę czy przeprowadzić pełen serwis.

Koszt ekspertyzy jest płatny, wynosi 50zł brutto jest wliczany w koszt usługi serwisowej. Na czas naprawy odpłatnie oferujemy ekspres zastępczy i dodatkowo możliwość zamówienia kuriera po odbiór ekspresu.

Na wykonaną naprawę udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji.

Firmom, z którymi współpracujemy oferujemy możliwość darmowego serwisu w ramach zakupów kawy, umowa kawa plus serwis.

Ładowanie